Dodací podmínky1. Doprava

Zboží přepravujeme Českou poštou, službou Balík do ruky. Dodání Balíku do ruky garantuje pošta nejpozději následující pracovní den po dni podání. Pokud nebude v den doručení zastiženi na adrese, můžete si balík vyzvednout do 7 dnů na Vaší pobočce České pošty.

Informace o dodání nebo stavu vaší zásilky jsou dostupné následující den po dni podání zásilky. Informace je možno získat dvěma způsoby:

  • Sledujte zásilku v systému služby České pošty Sledování zásilek (Track & Trace), kde zadáte číslo balíku, které je Vám zasláno v emailu po expedici zboží
  • Pomocí odkazu v emailu, který vám byl zaslán po expedici zboží
  • Nemáte-li přístup na internet, kontaktujte bezplatnou telefonní linku České pošty 800 177 889.

Doprava po České republice - zboží zasíláme pouze vrámci České republiky

Při platbě převodem na bankovní účet je cena poštovného 99 Kč vč. DPH. Součástí dopravy není sestavení ani předvedení objednaného zboží.

 

Ceník poštovného

Přepravce Platba 
převod dobírka hotově
Česká pošta - Balík do ruky 99,- Kč 150,- Kč -
Uloženka 59,- Kč - -

 

2. Platba

  • platba převodem na bankovní účet (na Váš email zašleme instrukce pro uhrazení částky na náš bankovní účet: 203233840/0600 vedený v GE MONEY.

 

3. Výměna nebo vrácení zboží

Pokud vám zakoupené zboží nevyhovuje, máte možnost jej do 21 dnů vyměnit nebo vrátit a to doručením na adresu Kidsmall, Karel Jílek, Křídlovická 64, 603 00 Brno. Zboží musí být prodávajícímu vráceno nepoškozené a nepoužité a, je-li to možné, v původním obalu. Ke zboží přiložte doklad o koupi (faktura), nebo jeho kopii, ten slouží zároveň jako záruční list. Zboží, ke kterému nebude přiložen doklad o koupi, nemůže být vráceno ani vyměněno.

Při výměně zboží připište k dokladu o koupi za jaké jiné zboží jej chcete vyměnit (název, barva, velikost). K vyměněnému zboží Vám bude připočítán poplatek za poštovné dle článku 1. Pokud budete hradit poštovné převodem na náš bankovní účet, činí poštovné 79 Kč. V případě, že zasíláte zboží zpět Českou poštou, napište prosím na náš email info@kidsmall.cz číslo balíku, abychom mohli zásilku v případě potřeby vysledovat.

Pokud chcete zboží vrátit, připište k dokladu o koupi číslo účtu na který chcete zaslat peníze za vrácené zboží. Prodávající se zavazuje vrátit peníze do 30-ti dnů.

V žádném případě neposílejte balík na dobírku, takový balík nebude převzat!